• 11 آذر 1401
  • 07:18

به مناسبت آغاز هفته گردشگری بازدید از موزه ها و اماکن تاریخی رایگان است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان از رایگان بودن موزه‌ها و اماکن تاریخی تحت پوشش این اداره کل  در روز جهانی گردشگری خبر داد .

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان از رایگان بودن موزه‌ها و اماکن تاریخی تحت پوشش این اداره کل در روز جهانی گردشگری خبر داد .

به گزارش روابط‌عمومی  اداره‌کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان ولی جهانی در تاریخ 4 مهرماه 1401 با اعلام این خبر گفت : «با توجه به فرارسیدن روز جهانی گردشگری، بازدید از موزه ها و اماکن فرهنگی تاریخی تحت پوشش این اداره کل در روز جمعه 8 مهرماه 1401 برای عموم مردم به صورت رایگان می باشد.»

مدیرکل میر اث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان ضمن ارج نهادن به فعالیت دست اندرکاران عرصه ی گردشگری با تبریک فرا رسیدن هفته ی گردشگری افزود: در راستای رونق گردشگری و فراهم آوردن بازدید همگانی، جمعه هشتم مهرماه بازدید از تمام موزه ها و اماکن تاریخی استان برای همه ی علاقمندان رایگان خواهد بود.

جهانی: «به مردم فرهنگ دوست گیلان توصیه کرد تا در این روز همراه با خانواده ها برای بازدید از موزه و مکان تاریخی مورد علاقه برنامه ریزی نمایند.»

به این خبر امتیاز دهید :

آخرین اخبار