• 08 آذر 1402
  • 12:22

نواختن زنگ گردشگری در مدارس گیلان

زنگ  گردشگری، روز چهارشنه به مناسبت 5 مهرماه و آغاز هفته گردشگری در مدارس استان گیلان به صدا در آمد تا دانش آموزان با مسائل مرتبط با گردشگری بیشتر آشنا شوند.

زنگ گردشگری، روز چهارشنه به مناسبت 5 مهرماه و آغاز هفته گردشگری در مدارس استان گیلان به صدا در آمد تا دانش آموزان با مسائل مرتبط با گردشگری بیشتر آشنا شوند.

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان، ولی جهانی با اعلام این خبر اظهار کرد: طی توافق به عمل آمده با آموزش و پرورش استان امسال یکی از برنامه‌های هفته گردشگری را نواختن زنگ گردشگری در مدارس انتخاب کردیم.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان همکاری متقابل آموزش و پرورش با اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی را قابل قبول عنوان کرد و گفت: به همین مناسبت صبح امروز چهارشنبه پنج مهرماه در مراسمی نمادین زنگ گردشگری در هنرستان موسیقی طنین و مدرسه غیرانتفاعی پسرانه پیشگامان ایران نواخته شد و این کار در دیگر مدارس نیز انجام شد.

او ضمن تبریک آغاز هفته گردشگری و روز جهانی جهانگردی در آیین نواختن زنگ گردشگری گفت: این استان پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های خاصی در زمینه گردشگری دارد که باید تلاش کنیم با معرفی این ظرفیت‌ها، استان به قطب گردشگری کشور تبدیل شود.

جهانی ابراز داشت: دانش آموزان نسل آینده و سرنوشت ساز برای کشور هستند و باید فرهنگ گردشگری در زمینه های مختلف از دوران نوجوانی و جوانی در ذهن آنان نهادینه شود.

به این خبر امتیاز دهید :

آخرین اخبار