• 08 آذر 1402
  • 01:05

پیام تبریک مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و روز بسیج مستضعفان

ولی جهانی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان در پیامی فرارسیدن روز بسیج مستضعفان را تبریک گفت.

ولی جهانی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان در پیامی فرارسیدن روز بسیج مستضعفان را تبریک گفت.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان  ولی جهانی در پیامی، فرارسیدن هفته بسیج و سالروز تشکیل بسیج مستضعفان را تبریک گفت.

در پیام مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان آمده است:

بسیج تشکیلاتی است که در آن افراد متفرق و تنها، به یک مجموعه عظیم و منسجم، به یک مجموعه آگاه، متعهد، بصیر و بینا به مسائل کشور و به نیاز ملت، تبدیل می‌شوند. مجموعه‌ای که دشمن را بیمناک و دوستان را امیدوار می‌کند؛ در حقیقت همه انسان‌های مؤمن، آگاه، بصیر، عاشق، متعهد، علاقه‌مند و آگاه به کاری که در میدان‌های مفید است برای جامعه حضور یابند، جزء بسیج‌اند. انسان‌هایی پاک و فداکار که در راه اهداف عالی این ملت و برای به کمال رساندن و به خوشبختی نائل کردنِ این کشور، جمع شده‌اند.

همانطور که مقام معظم رهبری(ره) می‌فرمایند: فرهنگ بسیجی، فرهنگ معنویت، شجاعت، غیرت، استقلال، آزادگی و اسیر خواست‌های حقیر، نشدن است.

پیشتازی بسیج که در بیانات حضرت امام خمینی (ره) "لشکر مخلص" خدا تعبیر شده، در خدمت به محرومین و اقتدار در برابر تهدیدات و توطئه‌ها همواره موجب دلگرمی مردم بوده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران بسیجی، هفته بسیج و 5 آذر سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، خانواده‌های بزرگوار شهدا و ایثارگران و بسیجیان سر افراز، غیور و مخلص ایران اسلامی و استان و همچنین بسیجیان عزیز فرهنگی تبریک عرض نموده، از درگاه خداوند متعال برای همه عزیزان سعادت، سربلندی و تداوم توفیق را مسئلت می‌نمایم.

به این خبر امتیاز دهید :

آخرین اخبار